SIODŁA STROM


Siodłem nazywamy część rzędu jeździeckiego stanowiąca siedzenie przeznaczone jest dla jeźdźca. Kształt i wyprofilowanie siodła wpływa na dosiad i sylwetkę jeźdźca. Siodła firmy STORM wykonane są z wyselekcjonowanej skóry najwyższej jakości. Siodła są wytwarzane w różnych rozmiarach oraz ciężarach, tak, aby pasowały do różnych rodzajów koni i jeźdźców. Każde siodło posiada 4-letnią gwarancję na terlicę oraz 2-letnią gwarancję na skórę i wykonanie.


Siodło skokowe Jumping Star


Siodło skokowe Jumping Star przeznaczone dla profesjonalistów zapewniające najwyższy komfort dla jeźdźca jak i konia. Terlica wykonana z żywic epoksydowych ze stalowymi okuciami. Jest elastyczna i wytrzymała. Przednie i tylnie klocki (o wysokosci od 3,5-6 cm według życzeń zamawiającego) oraz siedzisko wykonane ze skór antypoślizgowych zapewniają pewne utrzymanie jeźdźca w siodle.

Siodło skokowe Close Contact


Siodło skokowe Close Contact przeznaczone dla sportowców. Płaskie siedzisko, oraz geometri łęku typu "Close Contact" zapewniają doskonały kontakt jeźdźca z koniem. Terlica wykonana z elastycznego i wytrzymałego plastiku, dodatkowo wzmocniona metalowymi okuciami, zapewnia wytrzymałość, a także komfort jazdy dla jeźdźca i konia. Klocki kolanowe przykryte miękka poduszką kolanową gwarantują bezpieczeństwo i wygodę podczas skoku.

Najedź na obrazek żeby powiekszyć
  • siodło skokowe
  • siodło skokowe
  • siodło skokowe

ZOBACZ TEŻ


+48 882 113 293 +48 723 861 258 +48 888 879 823

Top