preloader

POPRĘGI STROM


Popręgi STORM to jeden z elementów rzędu jeździeckiego, którego zadaniem jest utrzymanie siodła we właściwej pozycji. W zależności od typu jazdy oraz siodła można wybrać popręg dla konia specjalnie wyprofilowany do jego sylwetki. Każdy z naszych artykułów został wykonany z wysokiej jakości skóry, jednak z dbałością o najmniejsze detale, by nie uwierały one konia podczas jazdy.


Popręg skórzany prosty

Popręg skórzany firmy Storm. Wykonany z wysokiej jakości skóry o dużej wytrzymałości. Przeznaczony do siodeł skokowych i wszechstronnych. Wyposażony w dodatkowe okucia umożliwiające mocowanie wodzy pomocniczych bądź wytoku. Wewnętrzną stronę popręgu wyściełano miękką skórą, która jest bardzo komfortowa i nie obciera konia, wypełniony pianką poliuretanową. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej. Zakończony elastycznymi gumami, które ułatwiają oddychanie oraz pomagają w przyleganiu siodła do grzbietu. Wystepuje w rozmiarach 105 - 130cm.


Popręg profilowany

Komfortowy dla konia ze względu na jego anatomiczny profil. Z każdej strony zakończony elastycznymi gumami. Wyposażony w dodatkowe okucia umożliwiające zamocowanie wodzy pomocniczych bądź wytoku. Nie uciska i nie powoduje otarć. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej. Wystepuje w rozmiarach 105 - 130cm.


Popręg skórzany z fartuchem krótki

Popręg skórzany skokowy z fartuchem chroniącym brzuch konia podczas skoku. Przeznaczony dla koni które skacząc uderzają przednimi nogami o brzuch. Dodatkowym elementem jest półkółko na środku popręgu ułatwiający użyciewytoka lub napierśnika. Przeznaczony do siodeł z długimi przystułami Zakończony z dwóch stron elastycznymi gumami. Rozmiary: od 55 cm do 80 cm.


Popręg skórzany z fartuchem długi

Popręg skórzany skokowy z fartuchem chroniącym brzuch konia podczas skoku. Przeznaczony dla koni które skacząc uderzają przednimi nogami o brzuch. Dodatkowym elementem skórzany pasek na środku popręgu zapinany spinką ułatwiający użyciewytoka lub napierśnika. Przeznaczony do siodeł z krótkimi przystułami Zakończony z dwóch stron elastycznymi gumami. Rozmiary: od 105 cm do 130 cm.


Popręg skórzany ujeżdżeniowy

Popręg skórzany ujeżdżeniowy wykonany z wysokiej jakości skóry o dużej wytrzymałości. Dodatkowym elementem jest półkółko na środku popręgu przeznaczone do przypięcia napierśnika lub wodzy pomocniczych. Zakończony z dwóch stron elastycznymi gumami. Rozmiary: od 55 cm do 80 cm.


Popręg skórzany ujeżdżeniowy krótki

Popręg ujeżdżeniowy krótki,wykonany z miękiej skóry. Dedykowany do siodeł islandzkich. Popręg na całości posiada elastyczne gumy ułatwiające dopinanie. Okucia ze stali nierdzewnej. Rozmiary: od 40 cm do 55 cm.


Popręg islandzki z fartuchem

Przeznaczony dla koni islandzkich. Zaprojektowany tak aby chronić brzuch konia przed uderzeniami kopyt podczas innochodu. Rozmiary: od 40 cm do 55 cm.

Najedź na obrazek żeby powiekszyć
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia
  • popręg dla konia

ZOBACZ TEŻ


siodło ogólnoużytkowe

Siodła ogólnoużytkowe

siodło islandzkie

Siodła islandzkie

siodło rajdowe

Siodła ujeżdżeniowe

+48 882 113 293 +48 723 861 258 +48 888 879 823

Top